Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Stary Widzim – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 870 000 zł19 955 m² 93,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt inwestycyjny deweloperski pod budowę domów jednorodzinnych lub dwulokalowych. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy w pobliżu lasku pod Wolsztynem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Boruja Kościelna

Boruja Kościelna(Stary Widzim + 20 km)

180 000 zł1 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek z wydanymi warunkami zabudowy. Atutem działek jest ich położenie ( przy drodze asfaltowej-ul.Cicha), szeroki front -około 43m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Starkowo

Starkowo(Stary Widzim + 17 km)

964 000 zł643 m² 1 499,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jeśli marzysz o spokojnym miejscu w samym sercu natury to ta działka jest idealna dla Ciebie! Zlokalizowana nas samym jeziorem, tuż obok lasu oferuje wyjątkową ciszę i komfort. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Sława(Stary Widzim + 25 km)

299 000 zł10 010 m² 29,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Sławie pod działalność przemysłową. Oferta dotyczy sprzedaży działki nr 256/6 o powierzchni koło 1 ha. Nieruchomość znajduje się w Sławie w strefie przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Boszkowo

Boszkowo(Stary Widzim + 18 km)

246 000 zł410 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemyślana inwestycja w Boszkowie jednym z najpiękniejszych miejsc w okolicy! Działka budowlana z warunkami zabudowy (w-Z), położona w ustronnym miejscu, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Boruja Nowa

Boruja Nowa(Stary Widzim + 18 km)

550 000 zł22 100 m² 24,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki siedliskowej z warunkami zabudowy. Lokalizacja: boruja Nowa powiat nowotomyski specyfikacja: numer ewidencyjny działki 430.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Powstańców Śląskich

Sława(Stary Widzim + 25 km)

1 650 000 zł3 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sława, oferta sprzedaży działki inwestycyjnej, cena 1650000 zł. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 3 000 m2, położona w ścisłym centrum Sławy. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Turystyczna

Boszkowo-Letnisko(Stary Widzim + 20 km)

239 000 zł319 m² 749,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o przeznaczeniu pod zabudowę rekreacyjną jednorodzinną, położona w malowniczej miejscowości Boszkowo-Letnisko, przy ul. Turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Sękowo

Sękowo(Stary Widzim + 25 km)

199 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Sękowo, w gminie Nowy Tomyśl, o powierzchni 2500 m. Działka znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Gola

Gola(Stary Widzim + 22 km)

450 000 zł4 100 m² 109,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gola koło Sławy, działka rolna, sprzedam,450 000 zł. Na sprzedaż działka rolna z przeznaczeniem -aktywizacja gospodarcza, o powierzchni 41 arów. Prąd - w odległości 80 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kolsko

Kolsko(Stary Widzim + 19 km)

55 500 zł6 700 m² 8,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka z potencjałem położona w miejscowości gminnej Kolsko, w spokojnej i urokliwej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Stary Widzim

Stary Widzim,wielkopolskie

99 000 zł264 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż urokliwą działkę budowlaną położoną w miejscowości Stary Widzim (gm. Wolsztyn). Zlokalizowana jest w spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stary Widzim

Stary Widzim,wielkopolskie

63 900 zł924 m² 69,16 zł/m²